درباره ما

صادرات:
روابط عمومی:

ما جهان را پوشش میدهیم با تولید بی وقفه و محصولات باکیفیت

تاریخچه

گروه کارخانجات تولیدی پلاستیک کارتولید کننده و صادرکننده پیشگام در صنعت پلیمر و پلاستیک می باشد.

این شرکت در سال 1367 به منظور ایجاد واحدهای تولیدی و بازرگانی به دستان توانمند هوشنگ پارسا در تهران ثبت گردید و فعالیت های تولیدی خود را در زمینی به وسعت 10,000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی اشتهارد با کسب جواز تاسیس در دو گروه تولیدیمحصولات پی وی سی (PVC) و محصولات پلی اتیلن (PE) با ظرفیت 30,000 تن در سال آغاز نمود.

چشم انداز

در سال 1405 پلاستیک کار بخشی از زندگی هر ایرانی خواهد بود.
پلاستیک کار قصد دارد تا سال 1405 تکنولوژی , دانش و کیفیتی به کار گیرد که محصولات و خدماتش ترجیح مشتریان , سازمانش , ترجیح نیروی انسانی و سودآوریش ترجیح سهامداران باشد و آن چنان موفق گردد که نگین انگشتر صنعت پلاستیک باشد.

ماموریت

پلاستیک کار ماموریت دارد هر روز  نسبت به روز قبل , با حرکتی قوی تر, سریعتر, خلاقانه تر, با توسعه توانمندی های خود گامی متفاوت تر در جهت تولید پایدار بر دارد.

پیش به سوی پلاستیک کاری با

نام جهانی

تولیدات جهانی

اندیشه جهانی

آرمان جهانی

پیام مدیر عامل:


به باور من جهانی شدن فرآیندی مخاطره‌آمیز و مملو از فرصت‌هاست و تحقق آن امری تصادفی نیست. امیدوارم به یاری مشتریان، تامین‌کنندگان، سهامداران و همکاران که همگی اعضای ارزشمند خانواده پلاستیک‌کار هستند، از طریق بهبود مستمر کیفیت محصولات و خدمات، هر روز توانمندتر، پویاتر و با اراده‌ای قوی‌تر در جهت رونق تولید و صادرات و توسعه صنعت کشور گام برداریم.

نیک می‌دانم با تولید محصولات رقابتی و صادراتی و با استفاده از دانش فنی روز، پلاستیک‌کار می‌تواند نگین انگشتر صنعت پلاستیک باشد.

امید که نام، تولیدات، اندیشه و آرمان پلاستیک‌کار همواره جهانی بماند.

هوشنگ پارسا