درباره ما

صادرات:
روابط عمومی:

درباره ما

شرکت پلاستیک‌کار، تولیدکننده و صادرکننده پیشگام درصنعت پلاستیک ایران، انواع محصولات پلیمری در دو گروه پلی‌اتیلن و پی‌وی‌سی، مطابق با استانداردهای بین‌المللی عرضه کرده و مفتخر است که شریک تجاری مورد اعتماد مشتریان می‌باشد.

از زمان تاسیس در سال 1367 توسط هوشنگ پارسا، پوشش بازار داخلی، گسترش صادرات، بهبود كيفيت، توسعه محصولات و تامین رضایت مشتریان، سرلوحه فعالیت‌های پلاستیک‌کار بوده است. در سایه تلاش مهندسان و مدیران کارآمد، کارشناسان و کارگران کارآزموده، خانواده بزرگ پلاستیک‌کار علاوه بر پوشش بازار داخلی، موفق به ورود به بازار جهانی و صادرات به بیش از 17 کشور جهان و در نهایت قرار گرفتن در جایگاه نخست صادرات کشور و کسب عنوان صادرکننده نمونه ملی و استانی در سال‌های متوالی شده است.

ما با بهره‌مندی از نوآوری و دانش روز، خدمات و محصولات را در یک فرآیند اثربخش به هم آمیخته و تلاش نموده‌ایم در اغلب صنایع و بازارهای هدف داخلی و خارجی، مشتریان خود را جهت تامین نیازهای حال و آینده همراهی نماییم.

بدون شک رضایت شما، بهترین راه موفقیت ما است.

ماموریت

پلاستیک کار ماموریت دارد هر روز  نسبت به روز قبل , با حرکتی قوی تر, سریعتر, خلاقانه تر, با توسعه توانمندی های خود گامی متفاوت تر در جهت تولید پایدار بر دارد.

پیش به سوی پلاستیک کاری با

نام جهانی

تولیدات جهانی

اندیشه جهانی

آرمان جهانی

پیام مدیر عامل:


به باور من جهانی شدن فرآیندی مخاطره‌آمیز و مملو از فرصت‌هاست و تحقق آن امری تصادفی نیست. امیدوارم به یاری مشتریان، تامین‌کنندگان، سهامداران و همکاران که همگی اعضای ارزشمند خانواده پلاستیک‌کار هستند، از طریق بهبود مستمر کیفیت محصولات و خدمات، هر روز توانمندتر، پویاتر و با اراده‌ای قوی‌تر در جهت رونق تولید و صادرات و توسعه صنعت کشور گام برداریم.

نیک می‌دانم با تولید محصولات رقابتی و صادراتی و با استفاده از دانش فنی روز، پلاستیک‌کار می‌تواند نگین انگشتر صنعت پلاستیک باشد.

امید که نام، تولیدات، اندیشه و آرمان پلاستیک‌کار همواره جهانی بماند.

هوشنگ پارسا

پیام قائم مقام مدیر عامل:


در آینده نزدیک فاز دوم گروه کارخانجات تولیدی پلاستیک کار را با رویکرد دانش بنیان و با هدف توسعه صادرات راه اندازی خواهیم کرد.

مهدی امیری – قائم مقام مدیر عامل