شیلنگ آبیاری | بهترین نوع این ابزار آبیاری را از پلاستیک‌کار بخواهید

صادرات:
روابط عمومی:

شیلنگ آبیاری یکی از مهم‌ترین تجهیزات آبیاری در زمین‌های کشاورزی، باغات و باغچه‌ها می باشد. به همین خاطر پیشنهاد می‌شود از شیلنگ آبیاری به‌جای شیلنگ‌های معمولی استفاده شود.(در صورت نیاز مطالعه شود>>شیلنگ های پی وی سی)با ما در ادامه همراه باشید:

شیلنگ آبیاری باید مقاوم و باکیفیت باشد

چرا که شیلنگ‌ آبیاری با مقاومت بالا در برابر عوامل محیطی تولید می‌شوند و در محیط‌های سخت دوام بسیار بالایی دارند. شما می‌توانید بهترین و باکیفیت‌ترین انواع شیلنگ‌های مخصوص آبیاری را از مجموعه پلاستیک‌کار به عنوان یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان شیلنگ پی وی سی خریداری کنید.

انواع شیلنگ آبیاری
انواع شیلنگ آبیاری

شیلنگ آبیاری؛ ابزاری پرکاربرد در انواع محیط ها

برای آبیاری باید از تجهیزاتی استفاده کرد که مقاومت بالایی در محیط‌های سخت داشته باشند. چرا که در زمین‌های کشاورزی، باغات و باغچه‌ها، تجهیزات آبیاری به‌صورت مداوم در معرض عواملی مانند هوای سرد، باران، برف، نور شدید خورشید و … هستند. این عوامل محیطی می‌توانند به مرور زمان تجهیزات آبیاری را دچار پوسیدگی کنند. شیلنگ آبیاری به نوعی از شیلنگ‌ها گفته می‌شود که در برابر عوامل محیطی مقاومت بالایی دارد و همچنین به‌صورت اختصاصی برای چنین هدفی ساخته شده است.

استفاده از شیلنگ مخصوص آبیاری چه مزایایی دارد؟

در شیلنگ‌های مخصوص آبیاری از چندین لایه پلاستیک مانند پی وی سی، نخ پلی استر و … استفاده می‌شود تا مقاومت بالایی در برابر فشار آب و عوامل محیطی داشته باشند. همچنین بیشتر شیلنگ‌های آبیاری قطری بین نه میلی‌متر الی یک اینچ دارند تا بر اثر فشار یا ضربه سوراخ نشوند. برخی از مدل‌های شیلنگ آبیاری با لایه خارجی پی وی سی شفاف یا رنگی نیز تولید می‌شوند تا ظاهری متفاوت داشته باشند. اگر به دنبال خرید یک شیلنگ مخصوص آبیاری با طول عمر بالا هستید، می‌توانید بهترین این نوع شیلنگ‌ها را از مجموعه پلاستیک‌کار خریداری کنید. در ادامه با برخی از مهم‌ترین مزایای شیلنگ‌های مخصوص آبیاری آشنا می‌شویم

جنس لایه داخلی لایه داخلی مناسب

سختی و املاح درون آب می تواند ه مرور …. آب می‌تواند به مرور زمان باعث فرسایش لایه داخلی شیلنگ آبیاری شود و آن را از درون سوراخ کند. از طرف دیگر در محیط‌های سخت، عوامل زیادی مانند سنگ و شاخه درختان هستند که می‌توانند باعث آسیب به بافت شیلنگ شوند. به همین خاطر جنس لایه داخلی لایه داخلی مناسب یکی از مهم‌ترین مزایای شیلنگ‌های مخصوص آبیاری مجموعه پلاستیک‌کار به‌شمار می‌آیند.

استفاده از متریال باکیفیت در ساخت

در میان تمام عوامل تاثیرگذار بر کیفیت ساخت شیلنگ‌های آبیاری، مواد اولیه باکیفیت را می‌توان تاثیرگذارترین پارامتر دانست. مواد اولیه مورد استفاده در ساخت شیلنگ‌های آبیاری کیفیت بالایی دارند و به‌خوبی می‌توانند دوام شیلنگ را در طولانی‌مدت تامین کنند. همچنین شیلنگ‌های آبیاری به‌صورت پی وی سی بافته شده تولید می‌شوند.
انعطاف‌پذیری بالای شیلنگ برای آبیاری در تمام شرایط تفاوتی ندارد که دمای هوا در چه محدوده‌ای قرار دارد، در هر صورت انعطاف‌پذیری شیلنگ‌ آبیاری بسیار بالا است. کشاورزان و باغداران می‌توانند با این شیلنگ‌ها بدون مشکل تمام قسمت‌های زمین کشاورزی یا باغات خود را آبیاری کنند. باید گفت که این سطح از انعطاف‌پذیری باعث می‌شود که شلنگ به مرور زمان دچار ترک‌خوردگی نشود و همواره کیفیت و کارایی خود را حفظ کند.

شیلنگ آبیاری
شیلنگ آبیاری

مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی و اشعه ماورابنفش

عواملی مانند تغییرات دمایی هوا، اشعه ماورابنفش خورشید و اسید موجود در خاک می‌توانند به‌راحتی باعث از بین رفتن و پوسیدگی شیلنگ مورد استفاده در آبیاری شوند. به همین خاطر شیلنگ‌ آبیاری در برابر تمام این عوامل و به‌خصوص اشعه ماورابنفش خورشید مقاومت بالایی دارند.

برخورداری از چندین لایه برای افزایش دوام

استفاده از چندین لایه پلی استر و پی وی سی در شیلنگ‌های آبیاری بسیار رایج است. چرا که هرچه تعداد لایه‌های شیلنگ‌های آبیاری بیشتر باشد، عمر و مقاومت آن‌ها نیز بیشتر خواهد بود. البته باید گفت که نوع لایه‌های مورد استفاده در آن می‌تواند با یکدیگر متفاوت باشد. برخی از شیلنگ‌ها تنها دارای لایه‌های پی وی سی شفاف به همراه نخ پلی استر هستند و در برخی دیگر نیز از از لایه های پی وی سی رنگی استفاده می‌شود. به‌طور کلی شیلنگ‌های آبیاری از یک تا پنج لایه برخوردار هستند.

بهترین شیلنگ آبیاری بازار چیست؟

انتخاب بهترین شیلنگ آبیاری بازار به کاربری مورد نظر شما بستگی دارد. برخی از شیلنگ‌های موجود در بازار را می‌توان برای آبیاری، باغبانی و کشاورزی استفاده کرد اما برخی دیگر از شیلنگ‌ها تنها برای آبیاری کاربرد دارند. هرچند باید گفت که تقریبا تمام شیلنگ‌های موجود در مجموعه پلاستیک‌کار را می‌توان برای آبیاری غیر تخصصی استفاده کرد.

در ادامه با بهترین شیلنگ‌های مخصوص آبیاری آشنا می‌شویم:
• کریستال: یکی از بهترین شیلنگ‌های آبیاری پلاستیک‌کار که از پلی استر صنعتی و پی وی سی شفاف در ساخت آن استفاده شده است. از این شیلنگ می‌توان علاوه‌بر آبیاری برای کشاورزی و باغبانی نیز استفاده کرد

• دایموند: شیلنگ آبیاری دایموند ظاهر بسیار زیبایی دارد و برای آبیاری باغچه ساختمان‌های مسکونی گزینه‌ای فوق‌العاده به‌شمار می‌آید

• آسمان: در ساخت این شیلنگ از پی وی سی آبی و شفاف و همچنین نخ پلی استر صنعتی استفاده شده است. این نوع شیلنگ آبیاری بین 0.5 الی 1.5 اینچ قطر دارد. طول آن نیز بین 30 الی 50 متر یا به سفارش مشتری است

• رزا: یکی از محبوب‌ترین شیلنگ‌های مخصوص آبیاری که در آن از دو لایه پی وی سی و یک لایه میانی نخ پلی استر صنعتی استفاده شده است. این شیلنگ معمولا در سایز 9 میلی متر تولید می شود.

• روسو: یکی از زیباترین شیلنگ‌های مخصوص آبیاری که در آن از نخ پلی استر صنعتی به همراه پی وی سی مشکی درجه دو استفاده شده است. امکان استفاده از این شیلنگ برای کشاورزی و باغبانی وجود ندارد

• نارون: یکی دیگر از شیلنگ‌های آبیاری محبوب پلاستیک‌کار که برای آبیاری، باغبانی و کشاورزی استفاده می‌شود

• ایران یاشا: شیلنگ ایران یاشا را می‌توان یک شیلنگ آبیاری حرفه‌ای دانست. این شیلنگ بسیار قابل انعطاف است و از ترکیب پی وی سی- ان بی آر و به صورت آجدار تولید می شود.

• پارکر: شیلنگ مخصوص آبیاری سنتر پیوت با سه لایه بسیار مقاوم و باکیفیت

قیمت شیلنگ آبیاری به چه عواملی بستگی دارد؟

عموما قیمت شیلنگ های آبیاری در محدوده مناسبی قرار دارد اما برخی مدل‌ها مانند شیلنگ‌های مخصوص آبیاری سنتر پیوت، با قیمت بالاتری به بازار عرضه می‌شوند. از جمله پارامترهای تاثیرگذار در قیمت شیلنگ آبیاری می‌توان به کارخانه تولیدکننده، کیفیت متریال و تعداد لایه‌ها اشاره کرد. در ادامه با این پارامترها آشنا می‌شویم.

کارخانه تولیدکننده

یکی از مهم‌ترین پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت شیلنگ‌های آبیاری، نام برند تولیدکننده آن‌ها است. چرا که کارخانه‌های قدیمی و مشهور تولیدکننده شیلنگ‌های آبیاری مانند پلاستیک‌کار، محصولات خود را با کیفیت بسیار بالایی تولید می‌کنند و قطعا قیمت محصولات این کارخانه‌ها کمی بالاتر از قیمت محصولات درجه دو یا سه بازار است.

کیفیت متریال و تعداد لایه‌های به‌کاررفته

هرچه کیفیت مواد اولیه به‌کاررفته در ساخت شیلنگ‌ بیشتر باشد، قیمت آن‌ها نیز بیشتر خواهد بود همچنین با افزایش تعداد لایه‌ها، شیلنگ آبیاری قیمت بالاتری خواهد داشت. البته باید اشاره کرد که برخی از شیلنگ‌های آبیاری تنها دارای یک لایه پی وی سی مشکی آجدار هستند اما دوام و کیفیت بسیار بالایی دارند و قیمت آن‌ها نیز نسبتا بالا است.

بهترین شیلنگ آبیاری در پلاستیک کار
بهترین شیلنگ آبیاری در پلاستیک کار

خرید شیلنگ آبیاری از مجموعه پلاستیک‌کار

شیلنگ آبیاری عمر بسیار بالایی در محیط‌های سخت دارد و می‌تواند در سال‌ها ابزاری مفید برای باغچه‌ها، باغات و زمین‌های کشاورزی شما باشد. شما می‌توانید بهترین شیلنگ‌های آبیاری را از مجموعه پلاستیک‌کار خریداری کنید. شرکت ما از سال 1367 تا به امروز توانسته همچنان یکی از بهترین شرکت‌های فعال در زمینه تولید محصولات پلی اتیلنی و پی وی سی باشد. همچنین شیلنگ‌های مخصوص آبیاری و دیگر محصولات پلاستیک‌کار به بیش از 17 کشور جهان صادر می‌شوند. در صورت نیاز به مشاوره در ثبت سفارش، تنها کافی است با کارشناسان ما در پلاستیک‌کار تماس بگیرید.